Stranger Things 4. sezon hakkında seyirciye müjde var!

Henüz 3. sezonu çıkalı kısa bir süre olan Stranger Things 4. sezon hakkında yeni bir video yayınlandı!

Dizinin bütün izleyicileri 3. sezon final bölümüyle birlikte, Stranger Things 4. sezon hakkında az çok teoriler üretmiştir. 30 Eylül 2019 akşam saatlerinde Stranger Things resmi sosyal medya hesapları ve Netflix hesaplarından 4. sezon hakkında bir video yayınlandı. Videoda 4. sezon hakkında ipucu sahibi olabileceğimiz bir detay bulunmamasının yanı sıra “BİZ ARTIK HAWKINS’TE DEĞİLİZ” yazısı dikkat çekti.

Henüz 3. sezonun heyecanı yeni yeni bitmişken, 4. sezon hakkında 37 saniyelik detaysız ve basit bir video ile yapımcılar seyircilerin tüm ilgisini tekrardan Stranger Things üzerine çekti. 

Stranger Things videosu paylaşılır da, 4. sezon hakkında teoriler biter mi?

Tabii ki bitmez ve dizi devam ettiği sürece de bitmeyecek. Bazı teoriler kulağa gerçekten mantıklı gelebiliyor.

Stranger Things sosyal medya hesaplarının yeni profil fotoğrafı

Dün Stranger Things dizisinin sosyal medya hesaplarının profil fotoğrafları yan tarafta gördüğünüz(mobilde değişiklik gösterebilir) görsel olarak değiştirildi. Bu da elbette yeni teorilere yol açtı. Sosyal medyada yayınlanan bu fotoğraf hakkında özellikle Facebook‘ta olmak üzere bir sürü teori ortaya atıldı. Bunlardan birisi de dizinin 4. sezonunun 11 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacağı ile ilgili.

Profil fotoğrafı değişiminin Facebook paylaşımına gelen yorum tam olarak şöyle;

“Sadece uyduruyorum fakat akrep 12’de yelkovan ise 11’de. Bu da 11/12/2019 tarihini gösteriyor olabilir. Yani Noel’den iki hafta önce. Tekrardan söylüyorum, tamamıyla uyduruyorum” 

Dizinin 3. sezonu henüz yeni yayınlanmışken bu kadar kısa sürede yeni bir sezonun yayınlanması imkansız. 2019 yerine 2020 yılını düşünsek bile bu kadar kısa sürede dizi ekibi bitiş tarihi koyamaz.

Profil fotoğrafını baz alırsak ve bir teori üretmek zorundaysak mantıklı gelen şey 4. sezon çıkış tarihi değil de belki cadılar bayramına özel bir bölümün yayın tarihi olabilir. Son zamanlarda dizilerin sezon dışı olan bazı günlere özel bölümler yayınlamak popülerleşti. Buna Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 1. sezonu ile 2. sezonu arasındaki yılbaşı özel bölümü örnek gösterilebilir.

Danger Things
The Simpsons – Stranger Things özel bölümü olacak olan Danger Things logosu

Bunların dışındaki bir başka ihtimal ve en yüksek ihtimal ise durum komedisi olan animasyon dizisi The Simpsons‘un bu yıl cadılar bayramında yayınlayacak olduğu cadılar bayramı özel bölümü Danger Things. The Simpsons bu sene cadılar bayramında yayınlayacağı bölümde Stranger Things dizisini konu alacak.

Stranger Things artık Hawkins şehrinde değil

37 saniyelik fragman ve sosyal medyada paylaşılanlardan anlaşılacağı üzere dizi artık olayın başlangıç şehri, tüm dizinin kurulu olduğu Hawkins‘te olmayacak. Dizinin izleyicileri 3. sezonda artık Hawkins’e veda edileceğini az çok tahmin etmişlerdi. Seyirciler arasında dizinin bundan sonraki konumunun Rusya olduğunu öngörülüyor.

Stranger Things 4. sezon görseli

Stranger Things 4. sezonu beklerken mükemmel senaryolu bir bilim kurgu olan Glitch dizisine göz atabilirsiniz. Glitch dizisi hakkında yazdığımız detaylı yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir