Travis Scott belgeseli yayında: Look Mom I Can Fly

Amerikalı rap müzik sanatçısı Travis Scott belgeseli 28 Ağustos’ta Netflix’te yayınlandı. 

Son zamanlarda biyografik dizi, film ve belgesellere önem verip iyi işler çıkartan platform Netflix, son olarak izleyicilerine Travis Scott‘un biyografisi niteliği taşıyan “Look Mom I Can Fly” belgeselini sundu. Belgeselde Scott’un 15-20 kişiye hitap ettiği günlerden milyonlara yükselişi anlatılıyor.
Scott’un o günlerden bu günlere yükselişinin yanı sıra bu süreçte yaşadığı iyi ve kötü, özel hayatından iş hayatına kadar tüm olayları gözlemleyeceğiz. 
1 saat 25 dakikalık belgesel, Travis Scott’a ait eski videolar ve ilk konserlerinden birinde yaşadığı kavga olayıyla başlıyor. Ardından, Scott’un  efsane sahne şovları ve çok kalabalık konserleri karşımıza çıkıyor. Stage diving diye bilinen sahnedeki sanatçının seyircilerin üzerine atlama olayını kendisinin başarıyla yaptığını söyleyebiliriz. Travis Scott‘un ateşli hayranlarının konser öncesi görüntüleri de kameralara yansıyor.
Sahne sırasında ezilenler, Travis Scott’un tutuklanıp konserin yarım kalması ve buna aldırmayıp onu destekleyen hayran kitlesi…

Travis Scott sahne fotoğrafı

Bunların ardından 2017 yılında Travis Scott‘u ailesiyle yaşadığı eski evinde görüyoruz. Eski evinden çıkan Scott, bir sonraki konserine gitmek üzere yola çıkıyor ve karşımıza konserin en hasarsız biçimde tamamlanması için plan yapan güvenlik güçleri geliyor.
Travis’in asi, isyancı ve özgürlükçü bir kişiliği olduğunu izleyici olarak belgeselin başından sonuna kadar her saniye hissediyoruz. Başlangıç kısmını Scott’un konser sonrası tutuklanmasıyla birlikte bitiriyoruz. Şahsen; Travis benim müzik zevkimi her ne kadar yansıtmasa da bu biyografik belgeselini hayranlıkla izlediğimi söyleyebilirim. Netflix‘in biyografik yapımlarına son gazla devam etmesi dileğiyle…
Hayranlarından birisinin bu sözü ise o camiadaki aile ortamını izleyiciye aktarır nitelikte.

“Düşebilirsiniz ama herkes sizi kaldırır. Birinin müziği herkesi aile yapması çok ilginç”

Travis Scott Belgeseli “Look Mom I Can Fly” müzik zevki ne olursa olsun herkesin izlemesi gereken başarılı bir yapım. 1 saat 25 dakikalık bu belgeseli çok zaman kaybetmeden izlemeniz tavsiyemizdir. Belgeselin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz ve buraya tıklayarak yapımın Netflix sayfasına ulaşabilirsiniz.

Travis Scott Belgeseli “Look Mom I Can Fly” fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir